Projeler

Projeler

1991 yılında Denizli’de temelleri atılan firmamız 60’ın üzerinde mermer koleksiyonu, çeşitli yüzey ve kenar işlemleri, travertenler ve doğal taş tasarımlarını kullanıma sunuyor. Doğanın dokusunu hayallerinizle birleştirerek yaşam alanlarınıza mermer uygulama ve duvara mermer uygulama gibi işlemler yapmaya devam ederken evrensel bir değer olma vizyonunu gerçekleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firma olarak konusunda uzman bir kadro ile sanatı her yerde görmek isteyen kişiler için çalışmalar yapıyoruz. İşlemleri, uzmanlık ve tecrübesi kullanılarak profesyonel şekilde tamamlıyoruz. Projelere mimar ve tasarım ekibi ile çözüm ortaklığı ve destek sağladığı için firmamız, mermer proje firmaları arasında öne çıkıyor.

Mermer Uygulaması Alanında Yıllar Boyu Süren Tecrübe

Sektördeki 32 yıllık deneyim ve birikimi ile kaliteli işlere imza atmaya devam ediyoruz.Çeşitli Mermer uygulaması ve yüzey ve kenar işlemleri olarak kullandığımız çeşitli yöntemler ve sahip olduğumuz ürün yelpazesindeki çeşitler ile göz doldurmayı hedefliyoruz. Uygulanan tüm yöntemlerde kaliteden ödün vermeksizin ise globalleşme yolunda attığımız en büyük adım olarak sayılıyor. 

Pazarlama ve satış sürecinde de hizmet kalitesinden ödün vermemek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bu sayede dünya çapında tanınan ve uygulamalar yapan firmalar arasında adımızı duyuruyoruz. Doğadan ilham alarak geliştirdiğimiz mermer desen uygulama ve mermer cila uygulaması yöntemleri ile yaşam alanlarınızda doğa ile iç içe olduğunuz hissine kapılabilirsiniz. Tüm bu teknikler sayesinde yaşam alanınızın güneş gibi parladığını hissedeceksiniz. Hayallerinizin ötesinde bir yaşama kavuşmak için firmamız, her türlü mermer uygulama çalışması ile sizlerin yanında olmayı amaç hâline getiriyor. Doğayı her zaman yanınızda hissetmek için sitemizi ziyaret edebilir, mermer uygulama yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Doğayı Yaşam Alanına Taşımak İsteyenler için Doğal Taş Üretimi

Ürünlerinin çeşitliliğinin yanında firmamız, doğal taş üreten firmalar arasında olması ve kaliteli işlere imza atması ile önemli bir konumdadır. Bunun yanında teknoloji ile estetiği birleştiren tasarımlarıyla göz doldurmayı kendine ilke edinmiştir. Bu amaçla her çeşit şekil ve ölçüde mermer uygulamasını, kişiye özel üretim güvencesiyle yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. 

Doğal taşlar, geçmişten bugüne yaşam alanlarında ön plana çıkarken özellikle son yıllardaki çevre bilinci ve doğaya dönüş akımlarıyla beraber daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Bu noktada doğal taş üreticileri, daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Kaliteli ve estetik çalışmalarımız ile en fazla dikkat çeken firmalardan olma özelliğini gururla taşıyoruz. 

Dünya Çapında Bir Dev: Sirmersan Marble 

Firmamız, mermer projesi yapanlar arasında eski ile yeniyi çok güzel şekilde harmanlayarak büyük çaplı projeler hazırlayan bir firma olma özelliği taşır. Doğanın en büyük ve saklı mirası olan mermer ocaklarında aldığı ham maddeleri, yüksek teknoloji taşıyan makine parkurları ve konusunda uzman bir ekiple sanat eserine dönüştürüyoruz. Dört fabrika ve altı ocaktan oluşan üretim alanında yıllık 900.000 metrekare üretim yapıp durmadan gelişmek için yeni projeler ve çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

Firma olarak sağladığımız en önemli güvence, büyük projelerde kendini kanıtlamış olduğu sorunsuz tecrübedir. Her türlü üretim, tasarım, uygulama kişilerin isteği doğrultusunda ve kişiye özel siparişlerinizi adımızın güvencesiyle gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.