Hakkımızda

Hikayemiz

1991 yılından beri tabiatın dokusunu hayallerinizin ötesinde yaşam alanlarına dönüştürerek doğaya ikinci bir hayat veren Sirmersan Mermer olarak, evrensel bir değer olma vizyonuyla; doğadaki sanatı baktığı her yerde görmek isteyenler için yenilikçi yaklaşıma sahip tecrübeli çalışanlarımızla teknoloji ve estetiği bir arada buluşturarak doğal taşa anlam kazandırma misyonumuzla kullanımınıza sunuyoruz.

Dört fabrika ve altı ocaktan oluşan üretim alanımız ile yıllık 900.000 m2 doğal taş üretimi yaparken, yüksek teknolojiye sahip makine parkurlarımız ile özel seleksiyon anlayışında ürünlerimizi işliyoruz. Aynı zamanda mimar ve tasarım ekibimizle birlikte çeşitli projelere de destek veriyoruz. Sektörde sürdürebilirlik ve fark yaratmak anlamında AR-GE ve ÜR-GE’ye yaptığımız yatırımlarla geleceğimizin güvencesi olan müşterilerimize değer katıyoruz.

Tile Collection® ve Slab Collection® kategorilerinde 60’ın üstünde farklı taş çeşidinden oluşan geniş ürün gamımız ile fark yaratıyor, taşa estetik değer veren Lapitec® firmasının da uluslararası temsilcisi ve çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. Ayrıca doğal taşı en özel halinde sunma fikriyle hayata geçirdiğimiz markamız Design Elements ile doğal taşın özgün renk ve desenlerini, sadelik ve estetikle bir araya getirerek doğanın özünden esinlenerek tasarladığımız tasarımları kişiselleştirilebilir mermer dekoratif ürünlere dönüştürüyoruz. Tüm faaliyetlerimizde kaliteli hizmeti önemsiyor, sosyal sorumluluk bilinci ile çalışanlarımızın ve müşterimizin mutluluğuna odaklanıyoruz.