Üretim

Üretim

Sirmersan Marble olarak doğanın saklı mirası olan mermer ocaklarından temin ettiğimiz ham maddeleri, yüksek teknolojiye sahip modern tesislerimizde işliyor, markalaşmış ürün gamımız ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirirken, çalışanlarımızın iş güvenliğine ve sürdürülebilir çevreye karşı olan tüm sorumluluklarımızı öncelikli olarak yerine getiriyoruz.

900000

m2

MERMER VE TRAVERTEN ÜRETİMİ

6

MERMER OCAĞI

4

FABRİKA

80000

m3

BLOK ÜRETİMİ

Üretim

Doğal taş ve mermer üretimi bu malzemelerin dekorasyon çalışmalarına dahil olması ile birlikte popüler sektörlerden biri haline gelmiştir. Günümüzde çeşitli faaliyet alanlarında sıklıkla tercih edilen bu ürünler, ülkemizde bulunan doğal güzelliklerin değerlendirilmesi noktasında büyük önem arz eder. Mermer üreten firmalar çeşitli renk ve yapıdaki doğal taşları dekoratif ürünlere dönüştürerek beğeniye sunar. Sirmersan, koleksiyonunda bulunan altmıştan fazla ürünü ile her türlü tarz ve stili oluşturmaya olanak tanır. Denizli’de bulunan ocak ve fabrikalarında, doğal malzemelerin hammadde halinden dekor unsuru olana kadar devam eden tüm üretim sürecinde bizzat rol oynar. Mermer taş üretimi ile dünyaya açılan Sirmersan, sektörde kült haline gelen firmalar arasında yer alır. 1991 yılında kurulduğu günden bu yana büyük ilerlemeler kaydederek global çapta seçkin ve aranan markalar arasındaki yerini oluşturmuştur.

Sirmersan’ın Sürdürdüğü Mermer Üretim Faaliyetleri

Türkiye’de mermer üretimi alanında önde gelen doğal taş üreticilerinden biri olan Sirmersan, sürdürdüğü üretim faaliyetleriyle global çaptaki hedeflerine emin adımlarla ilerleyen firmalar arasında yer alır. Üretim sürecinde sergilediği titiz ve profesyonel stratejilerle sektörde kendini kanıtlayan Sirmersan, dünyanın çeşitli bölgelerine üst düzey hizmetler sunar. Denizli merkezli firma, kendi ocaklarına sahip olması sayesinde üretimin tüm safhalarında bizzat yer alır. İri ve majör boyutlara sahip olan ham haldeki doğal taş ürünleri profesyonel operatör ekipleri ile ortaya çıkarılır. Firma bünyesinde bulunan dört fabrika ile altı ocakta gerekli kesme ve şekillendirme işlemleri uygulanır. Taşların doğal yapıları ile yüzeylerinin korunması mermer üretim süreci için en önemli hususlar arasında yer alır. Kemikleşmiş uzman kadrosu ile son derece başarılı sonuçlar elde eden Sirmersan, oluşturduğu şık, modern ve zarif ürünleri kullanıcıların beğenisine sunar. İş güvenliği konusuna da son derece hassasiyetle yaklaşarak oluşabilecek kazaların önüne geçer. Ayrıca çevre dostu üretim politikalarıyla doğa sağlığına zarar vermemeye özen gösterir. 

Estetik ve Dayanıklılık Odaklı Özel İşlemler

Sirmersan, dört adet mermer fabrikası ve altı adet taş ocağında elde ettiği doğal taş ve mermerlere özel tasarımlar ortaya koyan işlemler uygular. Estetik görünümde tamamlayıcı rol oynayan bu işlemler, dayanıklılık noktasında da fayda sağlayabilir. Doğal taş üretim yöntemleri kapsamında taş yüzeyine uygulanan çeşitli yüzey ve kenar işlemleri, özelleştirilmiş görüntüler ortaya koyarak ilgili alanlardaki tarzı öne çıkarır. Mat, parlak ya da taraklı yüzeyler ortaya çıkaran bu teknikler kullanıcılar tarafından tam not alır. Ayrıca merdivenler, tezgâhlar, zeminler vb. birçok alan için tercih edilen kenar özelleştirme teknikleri, zarif temalar oluştururken kaygan zemin gibi bazı güvenlik problemlerinin önüne geçebilir. Sirmersan, Doğal taş imalatı ve sorumluluklarını üstün farkındalık seviyesi ile gerçekleştirerek global çaptaki hedeflerine emin adımlarla ilerlemeyi amaçlar.

Sirmersan Koleksiyonundaki Parçaların Üretimi

 

Kendi ocaklarında yaptığı kaliteli imalat süreçleri doğal taş üretici firmalar arasında saygın bir yere sahip olan Sirmersan, koleksiyonunda yer alan altmıştan fazla çeşidi ile tüm zevklere hitap edebilir. White pearl, crema fatin, bianco aura, blueway dolomiti, cafe mina, palissandro dolomiti, vision grey gibi birçok seçenek firma bünyesinde üretilen mermerler arasında bulunur. 1991 yılında kurulan Sirmersan, doğal taş ticareti alanındaki tecrübesi ile sektördeki köklü üreticilerden biri olarak dikkat çeker. Taş ve mermerin sahip olduğu doğal dokuyu koruma ilkesi ile titiz üretimler yaparak, uzun ömürlü kullanım deneyimlerine olanak tanıyabilir. Mermer üretiminde dünya sıralaması göz önünde bulundurulduğunda, ülkemiz ve dünyanın çeşitli bölgelerine ürün temin edebilen Sirmersan, yaptığı prestijli çalışmalarla üst sıraları zorlayabilir.