Ocaklar

Doğal taşı, kaynağından en doğru şekilde çıkartılarak işlenmesi için hazırlıyoruz. Mermeri; profesyonel operatörler tarafından en doğru şekilde ölçümleyerek bloklar halinde çıkartıyor, titizlikle yapılan bu çalışma esnasında mermerin doğal dokusuna asla zarar vermiyoruz.

7
6

Ocaklar

Doğanın sunduğu güzellikleri usta ellerle işleyerek faaliyet alanlarına modern, şık ve çağdaş dekorasyonlar uygulayan Sirmersan, oldukça geniş üretim kapasitesi ile her türlü talebe yeterlilik sağlayabilir. Mermer ocak işletmeciliği alanında zirvedeki firmalardan biri olan Sirmersan, bünyesinde bulunan dört fabrika ve altı ocakla beraber bizzat elde ettiği ürünleri kullanıcıların beğenisine sunar. Sahada bulunan profesyonel operatör ekipleri ile taşın dokusuna zarar vermeksizin bloklar çıkarır. Üst düzey titizlikle işleyen süreçlerin sonucunda son derece kaliteli ve doğal ürünlerin elde edilmesi kaçınılmaz hale gelir. Global çaplı mermer ocak firmaları arasında yer alan Sirmersan, çalışma ilkeleri ve imza attığı projeler göz önünde bulundurulduğunda yakalanan başarı ve kaliteli hizmet sunumu ile öne çıkar. Firma bünyesinde bulunan mermer ocakları sektördeki belirleyici üretim stratejileri ile kullanıcılardan tam not alır.

Sirmersan’ın Kendi Ocaklarında Üretilen Doğal Taşlar

 

Bünyesinde bulunan yüksek üretim kapasitesine sahip fabrika ve ocaklarda yüklü miktarda mermer ve traverten üretimine imza atan firma, ülkemiz ve dünyada bulunan mermer ocakları şirketleri arasında köklü bir konuma sahiptir. Devlet binaları, büyükelçilikler, oteller, kurumlar, ofisler, evler vb. birçok faaliyet alanında çalışmalar yürüten Sirmersan, kendi ocaklarında çeşitli doğal taşlar elde eder. Bunlardan biri olan crema fatin, iç açıcı görüntüsü ile dikkat çeker. Diğer yandan mermerin en doğal haliyle popüler tercihlerden biri olan white pearl, doğanın açık tonlarının getirdiği ferah görselleri faaliyet alanlarına taşır. Bunun yanı sıra koyu renk seçeneklerinin sağladığı güçlü izlenimi oluşturan blueway dolomiti, birçok kullanım alanıyla uyumlu tasarımlar ortaya çıkarabilir. Ayrıca sanatsal çizgileri ve yumuşak geçişleriyle göz dolduran palissandro dolomiti, Sirmersan’ın kendi ocaklarında ürettiği doğal taşlar arasındadır. Ek olarak bianco aura, cafe mina, vision grey gibi birçok taş, firma ocaklarında elde edilen diğer koleksiyon ürünleridir. Mermer ocağı nedir sorusuna en doğru cevap niteliğinde çalışmalar yürüten Sirmersan, her geçen gün daha büyük ölçülere ulaşan hedefleri ile üstün başarı elde eder.

Denizli Traverten ve Mermer Üretimi


Ülkemizin en önemli doğal taş üretim merkezlerinden biri olan Denizli, Sirmersan’ın merkez üretim bölgelerinden biridir. Denizli traverten mermer ürünleri dünya çapında bir sükseye sahip olmasının yanı sıra masalsı görünümleri ile tüm kullanıcıların beğenisini toplar. Ülkemizdeki doğal güzelliklerin yaşam alanlarımıza kadar girmesine olanak tanıyan firma, son derece kapsamlı çalışmalarla muntazam çalışmalara imza atar. Travertenleri en ham halinden dekorasyon unsuru olana kadar profesyonel çalışmalarla işleyerek, tüm aşamalarda önemli role sahiptir. Sirmersan, bünyesinde bulunan Denizli mermer fabrikaları ve ocakları ile, dünyanın çeşitli bölgelerinde üst düzey projelere imza atmıştır. Sektörde aranan firmalar arasındaki yerini başarılı çalışmaları ile garanti altına alarak, tüm alanlardaki profesyonel ekibi sayesinde hizmet çıtasını belirleyen üreticilerden biri olarak dikkat çeker.

Sirmersan Bünyesindeki Doğal Taş Ocaklarının Üretim Kapasitesi


Sirmersan, dört fabrika ve altı doğal taş ocağı ile dünyaya açılabilecek miktarda üretim yapan firmalar arasında yer alır. Yıllık 900.000 m² mermer ve traverten üretiminin yanı sıra 80.000 m³ blok ortaya koyan Sirmersan, Denizli mermer ocakları ve global çaptaki ofisleri ile dünyaya açılma hedefinde büyük ilerlemeler kaydeder. Geliştirdiği yüksek üretim kapasitesi ile her türlü tasarım talebine yeterlilik sağlayabilecek ürün skalası ve miktarına sahiptir. Doğal taş ve mermerlerin her türlü faaliyet alanına yakışır şekilde uyarlanmasına olanak tanır. Ayrıca profesyonel tasarım ekibi ile ilgili mekânlar için oluşturulacak dekorasyonlar için yönlendirmelerde bulunabilir.